Son Hava Bükücü 2

 

Son Hava Bükücü 2, Avatar çizgi filminden uyarlanan üçlemenin ikinci filmidir. Son Hava Bükücü 2'nin genel olarak Avatar'daki Toprak sezonuna dayalı olması planlanıyor.

 

 

M.Night Shyamalan'ın Son Hava Bükücü 2 filmi ile ilgili yaptığı açıklama,

"İkinci filmin ilk taslağını yazdım ve yazdığım taslak beni çok mutlu etti. Genelde yazdığım ilk taslaklardan nefret ederim, kendimi öldürmek isterim ama bu sefer ki çok daha iyi oldu... Üçüncü filmin nasıl olacağını ise henüz düşünmedim..."

 

 

İkinci filmde Kyoshi Savaşçıları daha büyük bir rol oynayacak. İlk filmde Kyoshi Savaşçılarının olduğu bazı bölümler filmden çıkartıldığı için M.Night Shyamalan ikinci filmde de Kyoshi Savaşçılarının yer almasını istiyor.

İlk filmdeki oyuncular ikinci filmde de aynı rolleri oynayacak. İkinci filmde Avatar Grubuna sonradan katılan Toph'u kimin oynayacağı belli değil. Shyamalan, Toph'u oynayacak kişinin Asya kökenli olmasını istediğini açıkladı.

 

 

"Toph'u kim oynayacak?" sorusu forumlarda çok konuşulan bir konu haline geldi. Avatar hayranlarından bazıları "Toph'u ben oynamak istiyorum!" dedi ve internette kendini tanıttı. Birkaçını tanıyalım :)

 

Meg Barron

Son Hava Bükücü 2 filminde Toph rolünü oynamayı çok istiyorum. Futbol ve güreş gibi sporları seviyorum, futbol oynuyorum. Oyunculuğu ve okumayı seviyorum. Anasınıfından beri müzikallerde rol alıyorum. Toph'u çoook seviyorum!

12 yaşındayım. Saç ve göz rengim kahverengi.

 

Casey Lee

14 yaşındayım. California da yaşıyorum. Spor yapmayı, oyunculuk yapmayı, okumayı, yazmayı, şarkı söylemeyi ve gezmeyi çok seviyorum!

(Bu kısımlarda oynadığı müzikalleri falan anlatıyor. Onları çıkardım. Toph'u oynamayı çok istiyor gerçekten...)

Toph benim ilham kaynağım! O, kendine güvenen, azimli ve körlüğünü bir avantaj haline getirmiş bir insan. Çok sert olmasına rağmen aslında yumuşak bir tarafıda var. Ben hep toprak bükmeyle ve Toph ile aramda özel bir bağ hissetmişimdir...

 

Bunların dışında Toph rolünü isteyen, Megan Lewallen, Julia Htay, Jade-Lianne Peters, Ering Kong gibi Avatar hayranlarıda bulunuyor.

 

 

Son Hava Bükücü 2 ile ilgili verebileceğim bilgiler şimdilik bu kadar... İkinci filmin çıkıp çıkmayacağı daha kesinleşmedi. Bu yüzden bulabildiğim bilgiler oldukça sınırlı.

 

İzinsiz alıntı yapmazsanız sevinirim :)

Yorum Yaz
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !